Bezpłatne wykładyautyzm, program son-rise, raun kaufman w polsce, bezpłatne wykłady, metoda opcji, autyzm, terapia przez zabawęW związku z pierwszym wydaniem książki Raun’a Kaufman’a „AUTYZM – przełom w podejściu”, zapraszamy na serię wykładów, które przybliżą słuchaczom postać samego autora, ale też najważniejsze założenia Programu Son-Rise.

Raun wnosi do tematu terapii autyzmu unikalną jakość. Sam był kiedyś zdiagnozowany jako głęboko autystyczny i dzięki działaniom podjętym przez swoich rodziców jest teraz w pełni zaradnym społecznie człowiekiem, bez najmniejszych nawet s
ymptomów swojego poprzedniego stanu. Barry Neil i Samahria Kaufmanowie poszukiwali drogi do swojego dziecka. Nie zgodzili się z prognozami lekarzy i oparli swoje działania na bezwzględnej miłości i akceptacji tego, kim jest ich dziecko. Dziś Raun jest jednym z czołowych nauczycieli Autism Treatment Center of America®.

Chcesz spojrzeć na świat autyzmu oczami człowieka, który to wyzwanie ma już za sobą? Przyjdź na bezpłatny wykład, po którym będziesz mógł porozmawiać z Raunem, zapytać o szczegóły dotyczące terapii Twojego dziecka, o Program Son-Rise lub cokolwiek związanego z jego wystąpieniem. Raun po wykładzie będzie też podpisywał książki.


 

Baner, wykład, WarszawaBaner, wykład, WrocławBaner, wykład, KrakówBaner, wykład, Zamość

 

 

 

 

 

Baner, wykład, LublinBaner, wykład, Białystok