NASI PARTNERZY


 

Przedstawiamy Państwu organizacje, bez których nie dalibyśmy rady. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc, wsparcie merytoryczne, mentalne i finansowe. Współpraca z Wami jest przyjemnością, która owocuje fantastycznymi wydarzeniami.

Szczególne podziękowania kierujemy do Instytutu Mikroekologii z Poznania. Sponsoring z Państwa strony przyczynił się do tego, że możemy pojawić się z Raunem w tak wielu miastach, na bezpłatnych wykładach, w których będzie uczestniczyć łącznie około 1500 rodziców osób z autyzmem oraz specjalistów niosących pomoc tym niezwykłym dzieciom i ich rodzinom.

EXPO XXI Warszawa… Już po raz trzeci podjęliśmy współpracę. Ponoć najcenniejszy klient to ten, który wraca… dla nas powrót do Was jest oczywistą konsekwencją naszej poprzedniej współpracy. Wracamy do Was z nieskrywaną przyjemnością.

Zespół niezwykle elastycznych, przychylnych, wesołych i serdecznych specjalistów służy nam pomocą, radą i wsparciem. Negocjacje z Wami to po prostu przyjemność. Ogromna przestrzeń zaoferowana nam przez Expo XXI Warszawa jest bardzo przyjazna dla tego typu przedsięwzięć. Uczestnicy naszych imprez (poprzednie przyjazdy Rauna, konferencja Pokochaj Autyzm z kwietnia 2015r.) wypowiadali się o tym miejscu bardzo ciepło. Mieli mnóstwo miejsca na rozmowy kuluarowe, byli w bardzo profesjonalny i za razem serdeczny sposób przyjęci przez całą obsługę techniczną, która zawsze dokłada wszelkich starań, aby wskazać, odpowiedzieć, wesprzeć i doradzić. Raz jeszcze ogromne dzięki za tak owocną współpracę.

Nie chcemy też pomijać organizacji, które w nieco bardziej kameralny sposób, ale równie istotny okazały nam swoją pomoc. Zachęcamy – zapoznajcie się z naszymi partnerami. Warto wiedzieć, dzięki komu całe przedsięwzięcie, jakim jest sprowadzenie do Polski Rauna Kaufmana, mogło się wydarzyć…

 


EXPO XXI-logo

instytut mikroekologii, program son-rise, metoda opcji, raun kaufman, autyzm

 

 

 

 

 

 


logo_APS___pelna_nazwa

 

logo Arcana


logo

logo (1)

 

 

 


logo (1)

Logo AbryMudiLogo
Logo org Conceptt1

 


zacisze

Logo szkoły ZamośćnnAlpha Lublineffatha
logo_centrum_krakow logo mcp
logo_osrodek_bluelogo_osrodek_blue