Warsztaty „Przełomowe strategie dla AUTYZMU”Zapraszamy na warsztaty Rauna Kaufmana. Wyposażą Cię one w techniki Programu Son-Rise, których będziesz raun kaufman, program son-rise, autyzm, terapia niedyrektywna, metoda opcji, miesiąc autyzmumógł użyć bezpośrednio po nich.

Prowadzący opowie o tym, jak pomóc Twojemu dziecku wyjść poza powtarzające się, rytualistyczne zachowania, bez potrzeby, byś zniechęcał lub powstrzymywał je przed tymi zachowaniami. Jak efektywnie wspierać Twoje dziecko w uczeniu się nowych umiejętności, bez potrzeby przymuszania lub wywierania nacisku. Jak umożliwić Twojemu dziecku tworzenie głębokich i pełnych uczuć relacji z innymi osobami? Tym będziemy się zajmować podczas pierwszego dnia.

Osoby, które już brały udział w części 1, zapraszamy na odświeżenie informacji i „doładowanie akumulatorów”. Wiedzcie, że dla Was mamy do tego trochę bardziej zaawansowane warsztaty. Może wziąć w nich udział każdy, ale szczególnie zachęcamy osoby, które już uczestniczyły w części 1. W trakcie części 2 omówimy część z powyższych zagadnień na wyższym, bardziej konkretnym poziomie. Skupimy się na zagadnieniach związanych z zabawami, które mogą pomóc nam w realizowaniu celów terapii dla Twojego dziecka lub dziecka, z którym pracujesz. Poświęcimy też czas, aby przyjrzeć się tak zwanym „trudnych zachowaniach”. Będziesz mógł poznać stanowisko Programu Son-Rise w kwestii pomocy osobom z autyzmem podczas trudniejszych momentów.


„Przełomowe Strategie Dla AUTYZMU”:


 

strzałkaWarszawa   /część 1 i 2/*/30 kwietnia-1 maja/

 


 strzałkaZamość /część 1 /*/2 maja/


strzałkaLublin  /część 1/*/3 maja/ – !!! WARSZTAT ODWOŁANY !!!