Autism Treatment Center of America (ATCA) The Option InstituteKampus Amerykańskiego Centrum Terapii Autyzmu

Położony na stuakrowym pasterskim terenie kampus usytuowany jest w pięknym Berkshires na zachodzie Massachusetts. Posiadłość oferuje ścieżki krajoznawcze, wodospady, dziką przyrodę, lasy, wspaniałe zachody słońca i widoki zapierające dech w piersi. Począwszy od jaskrawych liści jesiennych i miękkich, puszystych śniegów zimy po bujną zieleń wzgórz i eksplozję życia wiosną i latem, The Option Institute oferuje przez cały rok malownicze środowisko, w którym można mieszkać, uczyć się i rozwijać.
Odkryj otaczające środowisko i krajobrazy poczynając od Szlaku Appalachów, graniczącego z naszą posiadłością, IMG_0057
uczestnicząc także w sportach sezonowych takich, jak jazda rowerem, pływanie, kajakarstwo, golf, narciarstwo biegowe i zjazdowe. Latem życie artystyczne rozkwita w postaci teatru, tańca i muzyki, włączając Tanglewood, letni dom Bostońskiej Orkiestry Symfonicznej. Ponadto jest tu mnóstwo interesujących butików, galerii, sklepów z antykami, restauracji i bogactwa wiejskiego uroku Nowej Anglii.
Oferujemy także pełne wyposażenie do ćwiczeń w centrum fitness w The Option Institute oraz możliwości masażu, jazdy rowerowej w górach i innych aktywności ruchowych.

IMG_0047Spędzaj każdy dzień ucząc się i zmieniając swoje życie. Korzystaj z naszej posiadłości by stworzyć środowisko motywujące do nauki i głębokich refleksji. Uczestnicy mają prawo do bezpłatnego korzystania z naszego centrum fitness.