Filmy


 


 

Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmów o Programie Son-Rise i nie tylko.

Pierwszym z nich jest dokument o drodze, którą przeszli razem ze swoją córką Jade, William Hogan i jego żona Bryn (siostra rodzona Raun’a Kaufman’a).[read more=”Czytaj dalej” less=”Schowaj”] Po adopcji paromiesięcznej córeczki, okazało się, że jej rozwój zaczyna przebiegać inaczej niż większości dzieci w jej wieku. Zobacz jak Program Son-Rise pomógł tej niesamowitej rodzinie w kolejnej próbie, jaką było pojawienie się dziecka z autyzmem.

Chcemy jeszcze nadmienić, że William Hogan, ciężko zachorował i odszedł od nas w końcu 2015 roku.

Był to fantastyczny człowiek, nauczyciel i rodzic. Zapraszamy do spotkania z nim i jego niezwykłą rodziną… [/read]

CZĘŚĆ 1:

CZĘŚĆ 2:Kolejna historia to Simon i jego podróż ze świata odblasków, refleksów, światła, ale też strachu i niepewności.[read more=”Czytaj dalej” less=”Schowaj”] Zobaczcie jeden z wielu krótkich filmików nagrywanych podczas prowadzenia Programu Son-Rise. Jest to dla nas nieustające źródło inspiracji i wiary w to, co robimy. [/read]Samahria Lyte Kaufman… kobieta – historia… Pierwsza mama Programu Son-Rise. To właśnie ona była osobą, która szukając sposobu na nawiązanie więzi ze swoim synem – Raun’em, zauważyła tak wiele istotnych elementów, które zbliżają ją do jej dziecka, a które były totalnie zanegowane przez ówczesny establishment.

Nie poddała się, dalej szukała sposobu, aby przekazać swojemu synowi, że może na nią liczyć, że może czuć się przy niej bezpieczny, ze jest jego mamą i że go kocha. Posłuchajcie słów kobiety, która jest inspiracją dla rodziców osób z autyzmem na całym świecie.

CZĘŚĆ 1:

CZĘŚĆ 2:

CZĘŚĆ 3: