Start Up, Paryż, maj 2017


 


Sonstart up, program son-rise szkolenia, metoda opcji, autyzm, niedyrektywna terapia, zespół aspergera-Rise Program® „Start-Up” w Europie!!!

Francja 24-28 maja 2017


Salle de Fêtes at the Mairie du 16è
71 avenue Henri Martin
75016 Paryż, Francja

Szkolenie Start-Up Programu Son-Rise jest pięciodniowym kursem dla rodziców, rodziny i specjalistów, którzy chcą wspierać rozwój swoich dzieci (w wieku od 18 miesięcy do 60 lat) dotkniętych Spektrum Zaburzeń Autystycznych lub innym podobnym wyzwaniem.

Szkolenie pozwoli Ci opanować narzędzia potrzebne do stworzenia i prowadzenia Programu Son-Rise w twoim domu oraz umiejętności i nastawienie, które wpłyną na rozwój twojego dziecka w obszarze uczenia się, komunikacji i nabywania nowych umiejętności.

Tłumaczenie: Szkolenie Start-Up będzie prowadzone w języku angielskim przez doświadczonych nauczycieli z Amerykańskiego Centrum Terapii Autyzmu. Będzie symultanicznie tłumaczone na język francuski. Organizator zapewnia możliwość tłumaczenia na inny język (budka tłumaczeniowa) pod warunkiem, że zbierze się minimum 5 osób potrzebujących tłumaczenia na dany język. Nie zapewnia tłumacza.

Cena za osobę: 1 200 € *

(cena nie zawiera zakwaterowania ani wyżywienia)

*dla osób, które powołają się na Fundację Być Bliżej Siebie organizator przewiduje zniżkę w wysokości 200€.

Zapisy i więcej informacji na stronie organizatora szkolenia:

REJESTRACJA NA START UP W PARYŻU