New Frontiers – Kurs zaawansowanyIMG_0060The Son-Rise Program® 

– New Frontiers

umożliwi ci używanie Modelu Rozwoju Społecznego Programu Son-Rise aby jasno określić rozwój społeczny Twojego dziecka. W trakcie kursu nauczysz się tworzyć konkretne cele, zostaną Ci zademonstrowane techniki wspierające dziecko w dalszym rozwoju. To zaawansowane szkolenie koncentruje się na programie rozwoju i edukacji społecznej. Nasz program (odbywający się na terenie kampusu w Massachusetts, w USA) zawiera wyjątkowe warsztaty prowadzone przez fundatorów Barry’ego (Bears) Neila Kaufmana oraz Samahrię Lyte Kaufman, z którymi można umówić indywidualne sesje. New Frontiers jest pomyślany dla tych, którzy uczestniczyli w The Son-Rise Program® Start-Up; jakkolwiek możesz zabrać ze sobą innych członków rodziny oraz osoby Was wspierające.

W trakcie szkolenia:

  • Nauczysz się, jak określać postępy Twojego dziecka w jego rozwoju społecznym.
  • Poznasz, jak wybrać kolejne kroki Twojego dziecka w rozwoju kontaktu wzrokowego, umiejętności komunikacji, skupiania się na interakcji, elastyczności oraz nawiązywaniu przyjaźni.
  • Będziesz miał możliwość odblokowywania siebie i nauczenia, jak być trwałą, twórczą siłą dla swojego dziecku oraz dla wspierającego Cię zespołu.
  • Nauczysz się projektować gry i aktywności oraz kiedy i jak je wprowadzać, dzięki czemu będziesz mógł budować silniejsze interakcje z Twoim dzieckiem.
  • Obejrzysz nagrania DVD przedsawiające doświadczonych terapeutów, pracujących z różnymi dziećmi, prezentujących zasady i techniki Programu Son-Rise.
  • Dowiesz się jak efektywnie szkolić i dawać feedbacki wspierającemu Cię zespołowi, terapeutom i nauczycielom, zaangażowanym w Twój program.
  • Doładujesz baterie i wzmocnisz się aby być najlepszym, kim możesz być dla siebie samego, Twojej rodziny i Twojego szczególnego dziecka.

Tekst jest tłumaczeniem ze strony Autism Treatment Center of America®